Jak dodać ogrzewanie podłogowe do pomieszczenia?

A Jak dodać ogrzewanie podłogowe do pomieszczenia? Kliknij w „Informacje o pomieszczeniu”,  i kliknij w obszar w którym chcesz dodać ogrzewanie podłogowe. W zakładce „Dane pomieszczenia” zaznaczamy podłogę i zmieniamy ją na przeznaczoną do ogrzewania podłogowego. Kliknij w „Informacje o pomieszczeniu”,  i kliknij w obszar w którym chcesz dodać ogrzewanie podłogowe. W zakładce „Urządzenia grzewcze” należy wybrać procentowy udział grzewczy  ogrzewania podłogowego w pomieszczeniu. Kliknij w „Informacje o budynku” lub użyj skrótu klawiszowego „Ctrl+b”. W zakładce „Ogrzewanie podłogowe” wybierz producenta,  klikając „Nowy” dodaj rozdzielacz (po obliczeniu instalacji można zmienić na większy) następnie umieść go w modelu. Kliknij „Rysuj”  wyznacz kontur zakresu ogrzewania podłogowego. Kliknij „Opcje…” wybierz odpowiednie parametry i następnie „Oblicz” Do instalacji podłączamy rozdzielacz.Gotowe.
  • Kliknij w „Informacje o pomieszczeniu”,  i kliknij w obszar w którym chcesz dodać ogrzewanie podłogowe. W zakładce „Dane pomieszczenia” zaznaczamy podłogę i zmieniamy ją na przeznaczoną do ogrzewania podłogowego.
ogrzewanie podłogowe 1
  • Kliknij w „Informacje o pomieszczeniu”,  i kliknij w obszar w którym chcesz dodać ogrzewanie podłogowe. W zakładce „Urządzenia grzewcze” należy wybrać procentowy udział grzewczy  ogrzewania podłogowego w pomieszczeniu.
ogrzewanie podłogowe 2
  • Kliknij w „Informacje o budynku” lub użyj skrótu klawiszowego „Ctrl+b”. W zakładce „Ogrzewanie podłogowe” wybierz producenta,  klikając „Nowy” dodaj rozdzielacz (po obliczeniu instalacji można zmienić na większy) następnie umieść go w modelu.
ogrzewanie podłogowe 3
  • Kliknij „Rysuj”  wyznacz kontur zakresu ogrzewania podłogowego.
ogrzewanie podłogowe 4
  • Kliknij „Opcje…” wybierz odpowiednie parametry i następnie „Oblicz”
ogrzewanie podłogowe 5
  • Do instalacji podłączamy rozdzielacz.
  • Gotowe.